HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Software ARGE San. ve Tic. A.Ş.

Software Arge 2005 yılından beri bilişim sektörü içerisinde global olarak tanınan yazılım şirketlerinde, profesyonel yöneticilik yapmış tecrübeli ve dinamik bir kadro tarafından, kurumlara kaliteli hizmet sunmak amacıyla kurulmuş bir teknoloji şirketidir.

Uzun yıllar İSO 1000 listesindeki firmalardan, Türkiye’de ve yurt dışında çok uluslu şirketlerin büyük ERP ve iş yazılımları projeleri de dahil olmak üzere farklı sektörlerde proje yönetimi ve uygulama geliştirme deneyimlerine sahip ekibi olan Software Arge, müşterilerine bu deneyimlerini İŞ ZEKASI, WEB, MOBİL ve BULUT Tabanlı yazılım çözümleri ile aktarmayı önemli bir hedef olarak belirlemiştir.

Software Arge, ABD merkezli teknoloji şirketleri olan Qlik (Authorized Reseller) ve Talend (Gold Partner) iş ortağıdır. Ege Teknopark içerisinde geliştirdiği yazılımları yurt içi ve yurt dışındaki 250+ den fazla kurumsal müşterisine sunmaktadır.

  • 2023 yılında Türkiye’de ve dünyada, bankacılıktaki dijital dönüşüm liderliğini sürdüren Akbank’ın Qlik Sense kullanarak geliştirilen Mobil Argus – Yıldızlar Kulübü uygulaması, Future of Cloud & AI Awards – Data & Advanced Analytics dalında ödül aldı.
  • 2022 yılında Akbank’ın Qlik Sense kullanarak geliştirilen Mobil Argus Yeni Satış Primi uygulaması, IDC CIO Summit 2022 3.lük ödülüne layık görüldü.
  • 2020 yılında Akbank’ın Qlik Sense kullanarak geliştirilen Mobil Argus uygulaması, “IDC Türkiye Dijital Dönüşüm Ödülleri” kapsamında, “Digital Trailblazer ( Dijital Öncü )” kategorisinde birincilik ödülü kazandı.
  • 2019 yılında DQ Türkiye TİM-TEB ve Ekonomi Bakanlığı’nın Türkiye’nin Girişimcileri ödül töreninde ilk 50 girişim arasına girmiştir.
  • 2018 yılında #FITZirve2018 Geleceğin Endüstri Teknolojileri Fuarında Check-Up BPM ürünü ile 1.lik ödülü almıştır.


Misyonumuz

Bilgi Teknolojileri dünyasında değişen teknolojilere, araştırmayı ve geliştirmeyi amaç edinerek en etkili ve hızlı bir şekilde adaptasyonu sağlayıp yazılım çalışmalarına odaklanarak, verimliliğin en üst seviyeye taşındığı, yenilikçi uygulamalar ile bilişim sektöründe en güncel hizmetleri sunabilmek ve fark yaratmaktır.

Vizyonumuz

Bilgi Teknolojilerindeki yenilikleri takip ederek yapılması gerekli değişiklikleri anında ve düzenli olarak uygulayıp tecrübeli ve dinamik bir kadro ve bayi ağı ile önce Türkiye’de sonra Dünya’da lider bir yazılım firması ve markası olmak.


Kalite Anlayışımız

Tüketiciler tarafından tercih edilen ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, Çevresine duyarlı, kurumsal sosyal sorumluluklarının bilincinde etkin, etik kurallara ve yasalara saygılı, Referans olarak gösterilen bir şirket olmaktır.

Bu amaçlarımıza ulaşabilmek için temel ilkelerimiz;
Müşterilerimize hizmet kalitemizle birlikte değerlendirildiğinde rekabetçi ürünler sunmak, Satış öncesi ve sonrası hizmette hızlı olmak, Daima ulaşılabilir olmak, Her zaman ve her alanda en iyiyi sunabilmek için yaratıcı ve yenilikçi düşünmek, En son teknolojiyi kullanmak ve böylece güven duyulan bir şirket olmaktır.